KORONA GÓR POLSKI Z PSEM

Zarówno swoją nazwę, jak i dużą część działalności EVEREST zawdzięcza zamiłowaniu do gór. Rokrocznie organizujemy jedno i kilkudniowe wyjazdy w góry o charakterze swobodnych BYWAKów, intensywnych dogtrekkingów i wyciszającego tropienia. Za sprawą pomysłu i inicjatywy Natalii Strzesak, wchodząc w rok 2017 nadaliśmy organizowanym przez nas górskim inicjatywom inną usystematyzowaną formę.

W roku 1997 ustanowiono tak zwaną Koronę Gór Polski, w której skład wchodzi 28 szczytów, wybranych spośród wszystkich pasm górskich kraju. Kryterium doboru szczytów nie ogranicza się jedynie do ich wysokości. Wzięta pod uwagę została też ich dostępność i atrakcyjność krajoznawcza. Naszym celem jest zdobycie Korony Gór Polski w towarzystwie naszych psów. Ten cel dyktuje kierunek poszczególnych wyjazdów.

Jako członkowie Klubu Zdobywców Korony Gór Polski zachęcamy do wspólnego wędrowania. To projekt długoterminowy, aby do niego dołączyć należy wysłać na adres Klubu wypełnioną deklarację. Po otrzymaniu Książeczki Korony Gór Polski można rozpocząć przygodę. Żeby wziąć udział w organizowanym przez nas wyjeździe nie trzeba być członkiem Klubu. Terminy i miejsca naszych wędrówek są umieszczane na naszym profilu na Facebooku. Do zobaczenia na szlaku!


Szczegółowe informacje:
Agnieszka Pache-Waś
Tel. 508 612 408
E-mail: agnieszka@dogeverest.pl


Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice