DLA PSÓW WYSTAWOWYCH

Prawie każdy z nas słyszał o championach psiej piękności i wystawach psów rasowych. O ile wygląd psów wystawowych odgrywa pierwszoplanową rolę, nie bez znaczenia jest sposób ich zachowania w czasie prezentacji w ringu. Elegancki ruch, pełna ekspresji i wdzięku postawa wystawowa oraz akceptacja dotyku sędziego to tylko niektóre cechy przyszłego championa. Zaprojektowany przez EVEREST kurs dla psów wystawowych ma na celu odpowiednie przygotowanie psa i jego opiekuna do dobrej prezentacji na wystawie. W ramach zajęć dla psów wystawowych pracujemy również z psami, które są regularnie pokazywane na ringach wystawowych, ale mają problem z wytrwaniem w efektownej postawie przez wystarczająco długi czas, z tolerowaniem dotyku sędziego, czy zaprezentowaniem dobrego ruchu (na przykład psy konsekwentnie wpadające w inochód, czy galop, zapierające się w czasie oceny ruchu, czy zbyt skupione na swoich psich konkurentach).

Kurs dla psów wystawowych obejmuje od jednych do ośmiu zajęć. Ilość spotkań dostosowana jest do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości – zarówno psa jak i jego opiekuna. Zależy również od tempa nauki psa i doświadczeń, z którymi już wrócił z wystaw.

Kursy dla psów wystawowych EVEREST prowadzone są przede wszystkim na Górnym Śląsku i w Zagłębiu (głównie w miastach: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Przyszowice, Paniówki, Chudów, Mikołów, Łaziska, Wyry, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Wojkowice, Sarnów, Psary, Strzyżowice, Rogoźnik, Bobrowniki, Wymysłów, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło, Nakło Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Piekary Śląskie, Bytom).

Najlepsze efekty obserwujemy kiedy spotkania odbywają się na naszej hali sportowej w Katowicach przy ulicy Ceglanej, stanowiącej namiastkę atmosfery wystaw halowych. Możemy również zaproponować spotkania na naszym terenie w Katowicach przy ulicy Pijarskiej, albo spotkania z dojazdem do psa, czy do pobliskiego miejsca przypominającego atmosferę wystawy, jak dworzec kolejowy lub centrum handlowe.

Cyklicznie organizujemy w tych miejscach spotkania ShowEVEREST i weekendowe warsztaty tematyczne, w czasie których pracujemy w grupie kilku psów, wykorzystując wzajemnie swoją obecność, jako czynnik rozpraszający.
Jako, że doghandling wiąże się ze swego rodzaju wystąpieniem publicznym, co bardzo często jest przyczyną źle wpływającego na prezencję psa stresu handlera, proponujemy zajęcia showcoachingu, polegające na pracy coacha z handlerem. Program tego typu spotkań układany jest indywidualnie, po poznaniu handlera, jego oczekiwań i potrzeb.


Szczegółowe informacje:
Agnieszka Pache-Waś
Tel. 508 612 408
E-mail: agnieszka@dogeverest.pl


Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice