DLA PSÓW TOWARZYSZĄCYCH RODZINNYCH

Psy towarzyszące i rodzinne biorą udział w codziennym życiu swoich opiekunów. Tempo dzisiejszego świata i jego realia nie ułatwiają im zadania. Celem zaprojektowanego przez EVEREST kursu dla psów towarzyszących i rodzinnych jest pokazanie, w jaki sposób możemy dbać o ich komfort i bezpieczeństwo oraz jakie ćwiczenia możemy im zaproponować, aby udoskonalić nasze porozumienie i wzbogacić naszą relację. Mając na uwadze bezpieczeństwo – na spotkaniach szkoleniowych uczymy przede wszystkim wracania na wołanie, skutecznego kontaktu z opiekunem, także w trudnych sytuacjach, znaczenia słowa „nie” oraz niekłopotliwego zachowania w obecności innych psów. Ponad to w programie szkolenia najczęściej znajduje się nauka podstawowych komend, chodzenia na smyczy, aportowania i zostawania. Indywidualna forma spotkań daje nam możliwość dopracowania szczegółów programu kursu w zależności od preferencji opiekuna i celów jakie stawia przed psem.

Kurs dla psów towarzyszących i rodzinnych obejmuje od trzech do ośmiu zajęć. Ilość spotkań dostosowana jest do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości – zarówno psa jak i jego opiekuna. Zależy również od tempa nauki psa i wymagań, jakie stawia przed nim opiekun.

Przed kursem możemy spotkać się na konsultacji, na której szczegółowo opowiemy o programie zajęć, metodyce pracy oraz o przygotowaniu się do szkolenia. Pokażemy w co warto się zaopatrzyć, jak zorganizować nagrody i smakołyki dla psa oraz co będzie niezbędne na samych zajęciach. Odpowiemy również na nurtujące pytania. Konsultacja przed rozpoczęciem kursu nie jest zobowiązująca, ani równoznaczna z udziałem w kursie.

Kursy dla psów rodzinnych i towarzyszących EVEREST prowadzone są przede wszystkim na Górnym Śląsku i w Zagłębiu (głównie w miastach: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Przyszowice, Paniówki, Chudów, Mikołów, Łaziska, Wyry, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Wojkowice, Sarnów, Psary, Strzyżowice, Rogoźnik, Bobrowniki, Wymysłów, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło, Nakło Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Piekary Śląskie, Bytom).

Najlepsze efekty obserwujemy, kiedy spotkania odbywają się w okolicy domu, gdzie pies na co dzień wychodzi na spacery i gdzie uczone przez nas zachowania będą najczęściej egzekwowane. Możemy również zaproponować spotkania na naszym terenie w Katowicach przy ulicy Pijarskiej, a w sezonie jesienno-zimowym – na naszej hali sportowej w Katowicach przy ulicy Ceglanej.


Szczegółowe informacje:
Agnieszka Pache-Waś
Tel. 508 612 408
E-mail: agnieszka@dogeverest.pl


Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice