KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Kynologia to niezwykle bogata dziedzina. Zdając sobie sprawę z tego, że nawet szeroka gama proponowanych przez nas szkoleń, warsztatów i kursów nie wyczerpuje tematu do końca proponujemy spotkanie w ramach konsultacji, na którym możemy poruszyć każdy temat związany z psami.

Nieustannie doświadczając, jak trudne dla psa i jego opiekuna mogą być pierwsze zajęcia kursu, polecamy indywidualną konsultację przed każdym z prowadzonych przez nas kursów. Opowiemy na niej szczegółowo o programie zajęć, metodyce pracy oraz o przygotowaniu się do szkolenia. Pokażemy w co warto się zaopatrzyć, jakie zabawki będą najlepsze, jak zorganizować nagrody i smakołyki dla psa oraz co będzie niezbędne na samych zajęciach. Odpowiemy również na nurtujące pytania. Konsultacja przed rozpoczęciem kursu nie jest zobowiązująca, ani równoznaczna z udziałem w kursie.

Konsultacje indywidualne w EVEREST prowadzone są przede wszystkim na Górnym Śląsku i w Zagłębiu (głównie w miastach: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Przyszowice, Paniówki, Chudów, Mikołów, Łaziska, Wyry, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Wojkowice, Sarnów, Psary, Strzyżowice, Rogoźnik, Bobrowniki, Wymysłów, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło, Nakło Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Piekary Śląskie, Bytom).

Możemy zaproponować konsultację z dojazdem lub na naszym terenie w Katowicach przy ulicy Pijarskiej, a w sezonie jesienno-zimowym – na naszej hali sportowej w Katowicach przy ulicy Ceglanej.


Szczegółowe informacje:
Agnieszka Pache-Waś
Tel. 508 612 408
E-mail: agnieszka@dogeverest.pl


Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice