POSŁUSZEŃSTWO SPORTOWE OBEDIENCE - BH - PT - IPO B (OBEDIENCE – BH – PT – IPO B

)

POSŁUSZEŃSTWO SPORTOWE OBEDIENCE - BH - PT - IPO B na wysokim poziomie, chociaż różniące się w wizji poszczególnych regulaminów, ma wiele cech wspólnych. W EVEREST realizowane jest na najwyższym poziomie. Nie tylko trenujemy obedience, BH, PT, IPO B, ale również przygotowujemy zawodników do startów i sami startujemy w zawodach. Więcej szczegółów dotyczących posłuszeństwa sportowego można znaleźć na stronie Głównej Komisji Szkolenia Psów w Polsce.

W EVEREST specjalizujemy się w obedience. Sport pojawił się w naszym kraju w 2001 roku. Przez lata polscy zawodnicy bardzo się rozwinęli. Szczególnie szybki rozwój następuje od 2011 roku do chwili obecnej. Dzięki własnym doświadczeniom, wyjazdom na zagraniczne zawody oraz trenowaniu pod okiem czołowych światowych zawodników wiemy więcej i lepiej potrafimy wykorzystać potencjał naszych psów. W EVEREST wszystkie zajęcia obedience prowadzi Agnieszka Pache-Waś. Kluczowe dla przebiegu treningów i kierunku, w którym prowadzeni są początkujący zawodnicy są jej cenne doświadczenia startów według nieustannie zmieniających się w szczegółach regulaminów wszystkich klas obedience, rywalizacji z najlepszymi w tej sztuce oraz nieocenione doświadczenie startu na Mistrzostwach Świata w 2012 roku w Salzburgu. Dzięki ponad czterdziestu startom w Polsce i poza granicami kraju, u polskich i zagranicznych sędziów, według regulaminów obedience O, 1, 2, 3, PT, MPPT i ZOP, w czasie których ponad dwadzieścia razy stała na podium, zdobyła tytuły: Członek Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Obedience – Salzburg 2012, Złoty medalista Klasyfikacji Pucharu Polski Obedience Klasa 2 2010, Mistrz Polski OB Obedience 2010, II Vi-ce Mistrz Polski OB Obedience 2009, Mistrz Polski OB Obedience 2008, II Vi-ce Mistrz Polski MPPT 2008.

Coraz więcej trenujących w EVEREST zespołów można oglądać na oficjalnych ogólnopolskich zawodach we wszystkich klasach. Każdy ze startów przynosi nam wiele nowych doświadczeń, frajdy i motywacji do dalszej pracy, a te zakończone wygraną są powodem do szczególnej radości.

Treningi obedience prowadzone są przede wszystkim na naszym terenie w Katowicach przy ulicy Pijarskiej, a w sezonie jesienno-zimowym – na naszej hali sportowej w Katowicach przy ulicy Ceglanej. Trenujemy w niewielkich grupach, składających się z dwóch do czterech psów lub indywidualnie.

 

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Pache-Waś
Tel. 508 612 408
E-mail: agnieszka@dogeverest.pl

Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice