WYCHOWANIE I SZKOLENIE

W EVEREST proponujemy wiele różnych aktywności związanych z psami. Niezaprzeczalnie bazą dla nich wszystkich jest dobry wstęp w postaci wychowania i nawiązania z psem komunikatywnej relacji, umożliwiającej zgodne, bezproblemowe i przyjemne dla obu stron wspólne życie. Gorąco zachęcamy do inwestycji czasu i zaangażowania w budowanie porozumienia między człowiekiem i psem od pierwszych wspólnie spędzonych chwil, dzięki czemu ułatwimy psu zrozumienie naszych oczekiwań wobec niego i pozwolimy mu sprostać naszym często bardzo wysokim wymaganiom.

Organizowane w EVEREST spotkania odbywają się na naszym terenie w Katowicach przy ulicy Pijarskiej, w sezonie jesienno-zimowym – na naszej hali sportowej w Katowicach przy ulicy Ceglanej, a także w następujących miastach Górnego Śląska i Zagłębia:

Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Przyszowice, Paniówki, Chudów, Mikołów, Łaziska, Wyry, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Wojkowice, Sarnów, Psary, Strzyżowice, Rogoźnik, Bobrowniki, Wymysłów, Orzech, Świerklaniec, Nowe Chechło, Nakło Śląskie, Tarnowskie Góry, Radzionków, Piekary Śląskie, Bytom.


Everest 2019© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice