TWÓRCZOŚĆ WOODDOG

Wraz z wejściem w rok 2017 poszerzyliśmy zakres działalności EVEREST o katalog wyjątkowych – personalizowanych aportów metalowych i drewnianych oraz patyczków – używanych w obedience. Nasze drewniane wyroby otrzymały własną nazwę Wooddog i są intensywnie wzbogacane o nowe akcesoria, takie jak stojaki na miski, wieszaki na smycze, czy tabliczki na kennelklatki i kojce. „Personalizowany” oznacza możliwość trwałego, estetycznego wyfrezowania w drewnie dowolnej grafiki i dowolnego napisu. Mamy możliwość wykonania poszczególnych rzeczy w dowolnych rozmiarach. Informacje o nowościach i aktualnych promocjach można znaleźć na naszym, poświęconym artykułom Wooddog, profilu na facebooku.

APORTY DREWNIANE
Aporty drewniane wykonujemy ze sklejki wodoodpornej lub drewna dębowego. Dodatkowo zabezpieczamy je lakierem, który umożliwia usunięcie zabrudzeń. Używamy wyłącznie bezpiecznego lakieru z atestem dla dzieci. Frezowanie wykonujemy w drewnie dębowym, a gryf aportów – z twardego, bardziej wytrzymałego na podgryzanie, drewna bukowego. Boczki przykręcamy długimi, głęboko osadzonymi śrubami, co znacznie zwiększa wytrzymałość aportów. Z myślą o psach o nietypowych potrzebach wykonujemy aporty o niestandardowych wymiarach, zarówno jeśli chodzi o wielkość boczków aportu, jak i długość i średnicę gryfu.

APORTY METALOWE
Aporty metalowe wykonujemy z aluminium. Boczki przymocowujemy do gryfu za pomocą czterech śrub, co znacznie zwiększa wytrzymałość aportów. Dysponujemy farbami w kolorach: czerwonym, niebieskim i żółtym.

APORTY NA SZNURKU
Aporty na sznurku wykonujemy ze sklejki lub drewna dębowego. Stosujemy wygodne w treningu okrągłe boczki. Sznurek mocujemy w sposób umożliwiający skrócenie go według własnych preferencji. Maksymalna długość sznurka to 2m.

PATYCZKI WĘCHOWE
Patyczki węchowe wykonujemy z drewna o różnych rodzajach twardości, co umożliwia dostosowanie twardości drewna do stopnia zaawansowania treningu oraz indywidualnych predyspozycji psa. Celem zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu psa w czasie ćwiczeń wygładzamy wszystkie krawędzie patyczków. Wszystkie patyczki węchowe wykonujemy według wymiarów regulaminu obedience. Oznaczenie poprzez frezowanie ma szczególnie praktyczne zastosowanie w przypadku patyczków węchowych. Pozwala na oznaczenie patyczka z zapachem przewodnika w sposób widoczny dla przewodnika i trenera, a jednocześnie niewyczuwalny dla psa (jak w przypadku np. oznaczania markerem). Kiedy w czasie treningu ułożymy właściwy patyczek frezem z dół pies nie widzi i nie czuje żadnych różnic po między oznaczonym patyczkiem, a pozostałymi.

Szczegóły opis naszych produktów i cennik znajdują się w załączniku (PDF).

 

Szczegółowe informacje i zamówienia:
Natalia Strzesak
Tel. 694 766 339
E-mail: natalia@dogeverest.pl

Everest 2017© Szkolenie Psów Śląsk KatowiceHotel dla psów Śląsk Katowice  | Projekt: FDGSTUDIO - Strony www Katowice